Tak pożegnaliśmy kolejny rok szkolny

23 czerwca uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście zgromadzili się na boisku, by wspólnie pożegnać rok szkolny 2016/2017.

Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas podsumowań. Osiągnięcia naszych uczniów świadczą o tym, że był to czas dobrze wykorzystany. Ostatnie w roku szkolnym spotkanie stało się więc okazją do nagrodzenia wyróżniających się gimnazjalistów.

Laureaci konkursów przedmiotowych, uczniowie wyróżniający się w nauce, sporcie, działalności artystycznej oraz pracy na rzecz szkoły i środowiska otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody książkowe.

Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy osiągnęli celujące i bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie obejrzeliśmy program artystyczny pod hasłem: „Wakacje z folklorem”. Ludowe piosenki oraz żywiołowy taniec w wykonaniu naszych uzdolnionych gimnazjalistów wprowadziły wszystkich w radosny, wakacyjny czas.

Przed nami dwa miesiące odpoczynku. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, a trzecioklasistom, dla których było to ostatnie spotkanie w naszym gimnazjum – wielu sukcesów w nowych szkołach.