„Z niemieckim w drogę” – wyniki konkursu

Dnia 20.06.2017 roku na stronie Goethe Instytut ukazały się wyniki konkursu organizowanego w ramach projektu Erlebnisreise mit Deutsch – „Z niemieckim w drogę”. Zdjęcie konkursowe przygotowane przez uczniów klas 1 i 2 naszego gimnazjum otrzymało wyróżnienie.

Nagrodą przyznaną przez jury jest pakiet tzw. „Erlebnisreisebox” z materiałami dydaktycznymi do pracy na lekcji oraz reklamy języka niemieckiego, które można wykorzystać podczas organizacji różnych świąt i ciekawych wydarzeń w naszej szkole. Dodatkowo uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymają ciekawe gadżety. Materiały dotrą do naszej szkoły w pierwszej połowie września.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu można znaleźć na stronie:

https://www.goethe.de/ins/pl/pl/spr/eng/erd.html

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla uczniów! Życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Podsiadły – opiekun grupy projektowej