Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

 

laureaci

 

 

XIII Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Wiktor Kamiński (III e) – laureat

Sebastian Tutak (III a) – finalista

                                                                opiekun: Małgorzata Głocka

XII Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Julia Bort (II d) – finalistka

                                                    opiekun: Wiesława Trojanowska

XII Wojewódzki Konkurs Historyczny

Klaudia Bobrowska (III b) – laureatka

                                                       opiekun: Urszula Mantorska-Skowron

Natalia Rajca (II b) – laureatka
Dominik Sulik (II d) – laureat

                                                        opiekun: Dominika Mikoda

XIII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Maria Kamińska (III e) – laureatka

                                                                  opiekun: Magdalena Przybył

XII Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Julia Popielska (III b) – laureatka

                                                              opiekun: Anna Wąż

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Michał Misiak (II a) – finalista

                                                            opiekun: Wioletta Kareta

Laureaci i finaliści innych konkursów międzyszkolnych w roku szkolnym 2014/2015

 

 

Konkurs „Kangur Matematyczny” 2015

Dominik Sulik (IId) – wyróżnienie

opiekun: Wioletta Kareta

V Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej – Czajków, 3 VI 2015

Julia Bort, Dominika Paluch i Dominik Sulik (wszyscy z kl. II d) – III miejsce

opiekun: Ewa Kopacz

Konkurs plastyczny „Chroń las, pełen życia i pozytywnej energii” 

II miejsce – Dominik Sulik (IId)

opiekun: Grażyna Cichoń

III miejsce – Weronika Papiesz (IId)

opiekun: Monika Moryto

Powiatowe konkursy ekologiczne

Konkurs plastyczny „Ekoplakat”
I miejsce – Katarzyna Kubica (Ia)

Konkurs literacki „Ekowiersz”
I miejsce – Julia Górniak (Ia)
II miejsce – Alicja Hyla (kl. IIId)

Konkurs fotograficzny „Ekopowiat”
I miejsce – Agata Wojnarowska (IIIe)
III miejsce – Karolina Wróbel (IIIe)

opiekun: Ewa Kopacz

Świętokrzyski Przegląd Teatrzyków Szkolnych – Kielce, 25.03.2015

III miejsce dla zespołu w składzie:

Paulina Ryńska – IIb
Natalia Rajca – IIb
Karolina Michalec – IIb
Patrycja Michalec – IIb
Martyna Ferenc – IIc
Kinga Górniak – IIc
Emilia Łowicka – IIa
Marcelina Domoń – IIa
Aleksandra Durma – IId
Julia Bort – IId
Julia Krupa – IId
Katarzyna Michta – IIIa
Weronika Jurkowska – IIIa
Maria Wiśniewska – IIIa
Paulina Czechowska – IIIa
Natalia Ryjo – IIIc
Aleksandra Fiuk – IIId
Julia Kosowicz – IIId

opiekunki:

Anna Ossolińska – całość przedstawienia
Grażyna Cichoń – dekoracje, wokal, pomoc w organizacji
Monika Pławska – taniec

Konkurs „Arystoteles Junior” 2015

Maria Kamińska – II miejsce w kategorii „język angielski”

opiekun: Magdalena Przybył

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

Paulina Czechowska (IIIa) – finalistka

opiekun: Monika Pławska