Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

 

laureaci

 

XIV Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Dominik Sulik (III d) – laureat

Krzysztof Wójcik (Ia) – laureat

Michał Misiak (III a) – finalista

opiekun: Aneta Chmura

 

XIII Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Julia Bort (III d) – laureatka

opiekun: Wiesława Trojanowska

Krzysztof Kwieciński (IIb) – finalista

opiekun: Wioletta Jabłońska

 

XIII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Julia Bort (III d) – laureatka

opiekun: Anita Cichoń

 

XIII Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Aleksandra Jaguś (III c) – finalistka

opiekun: Kinga Orlicz

 

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Michał Misiak (III a) – laureat

opiekun: Wioletta Kareta

Krzysztof Wójcik (Ia) – laureat

opiekun: Katarzyna Szydłowska

 

Laureaci i finaliści innych konkursów międzyszkolnych w roku szkolnym 2015/2016

Konkurs „Młody Innowator” 2015/2016 

II miejsce za projekt „Bezpieczny Rower”

Wyróżnienie za projekt „Inteligentne Drzwi”

 

Oba projekty przygotowane przez zespół w składzie:

  1. Artur Cecelon
  2. Arkadiusz Pawlak
  3. Daniel Wic
  4. Sebastian Papaj
  5. Sebastiana Fiutko

opiekun: Jerzy Nowak

 

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2016″

Krzysztof Wójcik z klasy I a w kategorii klas 1-2 gimnazjum – tytuł „kaon”

Bogusław Banaś z klasy II a w kategorii klas 1-2 gimnazjum – tytuł „taon”

Dominik Sulik z klasy III d w kategorii klas 3 gimnazjum – tytuł „taon”

Michał Misiak z klasy III a w kategorii klas 3 gimnazjum – tytuł „taon”

opiekun: Aneta Chmura

 

Kangur Matematyczny 2016

Krzysztof Wójcik Ia – wynik bardzo dobry

Wyróżnienia:

  • Joanna Kurzeja – I d
  • Michał Misiak – III a
  • Dominik Sulik – III d

opiekunki: Wioletta Kareta, Katarzyna Szydłowska

 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – Kielce, 18 III 2016

Dominika Paluch (III d) – I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

opiekun: Ewa Kopacz

 

Konkurs filmowy „Przeciw mowie nienawiści”- Kielce, grudzień 2015

Artur Cecelon – II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

opiekun: Kinga Orlicz

Konkurs „Arystoteles Junior” 2016

Julia Bort – II miejsce w kategorii „Język angielski”

Dominik Sulik – III miejsce w kategorii „Wiedza matematyczno-przyrodnicza”