Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017

 

 

XIV Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Magdalena Anioł (III b) – finalistka

Katarzyna Kubica (III a) – finalistka

Julia Wilk (II b) – finalistka

opiekun: Ewa Kopacz

XIV Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Krzysztof Wójcik (II a) – finalista

opiekun: Agnieszka Gil-Przewoźniak

XIV Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Kacper Bąk (II d) – finalista

opiekun: Wiesława Trojanowska

XIV Wojewódzki Konkurs Historyczny

Natalia Łygan (II d) – laureatka

opiekun: Urszula Mantorska-Skowron

Krzysztof Wójcik (II a) – finalista

opiekun: Dominika Mikoda

XV Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Krzysztof Wójcik (II a) – laureat

opiekun: Teresa Sojda

XIV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Olga Wójtowicz (II d) – laureatka

opiekun: Anna Wąż

Urszula Adaś (II b) – finalistka

opiekun: Jolanta Łabuszewska-Gzyl

Julia Górniak (III b) – finalistka

opiekun: Marzena Dobroch

 

Laureaci i finaliści innych konkursów międzyszkolnych w roku szkolnym 2016/2017

 

Ogólnopolski konkurs „Młody Innowator” – Warszawa, maj 2017

II miejsce za projekt „Przyłóżkowy stolik dla chorego” dla zespołu w składzie:

  • Sebastian Papaj – IIIa
  • Krzysztof Wójcik – IIa
  • Krystian Zysk – IIa

Opiekun: Jerzy Nowak

 

Polsko-Ukraiński Konkurs „Lwiątko” – maj 2017

  • Krzysztof Wójcik (II a) – wyróżnienie i tytuł „Kaon”

Opiekun: Małgorzata Głocka

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – 17 III 2016

  • Krzysztof Wójcik (II a) – laureat
  • Joanna Kurzeja (II d) – wyróżnienie
  • Julia Wilk (II b) – wyróżnienie

Opiekun: Katarzyna Szydłowska

 

XI Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim - Kielce, 21 III 2017

I miejsce dla zespołu w składzie:

Wykonawcy:

  • Krzysztof Wójcik
  • Natalia Łygan
  • Olga Wójtowicz
  • Julia Wilk
  • Wiktoria Polak
  • Joanna Kurzeja
  • Natalia Młodzińska
  • Amelia Switek
  • Amelia Kocur
  • Patrycja Ossolińska
  • Karolina Małek
  • Julia Kicińska
  • Paulina Kareta

Ekipa techniczna:

  • Jakub Hyla
  • Karolina Kołek
  • Patrycja Panek
  • Paulina Sowa
  • Katarzyna Wojdan

Opiekunki:

Anna Ossolińska, Monika Pławska, Grażyna Cichoń, Emilia Kocur

 

XVI Powiatowy Turniej Jednego Wiersza o Laur Jesieni - Staszów, listopad 2016 – marzec 2017

  • Olga Wójtowicz – I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych za wiersz pt. „Marzyciel” – opiekun: Anna Wąż
  • Katarzyna Grabowska – II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych za wiersz pt. „Pytania życia” – opiekun: Kinga Orlicz

 

Międzynarodowa Wystawa Wynalazków IWIS 2016 - Warszawa, październik 2016

Złoty medal za pracę: „Elektroniczny system bezpieczeństwa urządzeń i sprzętu mobilnego” dla zespołu w składzie:

  • Arkadiusz Pawlak
  • Artur Cecelon
  • Sebastian Papaj
  • Sebastian Fiutko
  • Krzysztof Wójcik

opiekun: Jerzy Nowak