Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2016/2017 uzyskali:

 

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Szydłowska JuliaI A6,0
2.Wójcik KrzysztofII A6,0
3.Łygan NataliaII B5,86
4.Switek AmeliaII B5,79
5.Wilk JuliaII B5,71
6.Kurzeja JoannaII D5,50
7.Wójtowicz OlgaII D5,50
8.Górniak JuliaIII A5,44
9.Macoń AlicjaI A5,36
10.Małek KarolinaII B5,36
11.Polak WiktoriaII C5,36
12.Kwiatkowska DominikaII C5,36
13.Winnicki BartoszIII A5,33
14.Chmielowiec NataliaI D5,29
15.Górska AleksandraI D5,29
16.Pawlak AleksandraII E5,29
17.Kubica KatarzynaIII A5,28
18.Młodzińska NataliaII A5,21
19.Kufel KamilIII B5,17
20.Grabowska KatarzynaIII C5,17
21.Sowa PaulinaII A5,14
22.Ossolińska PatrycjaII D5,14
23.Panek PatrycjaII D5,14
24.Hyla JakubII D5,14
25.Kicińska JuliaII E5,14
26.Zysk KrystianII A5,13
27.Banaś BogusławIII A5,11
28.Śledź NataliaIII D5,11
29.Nowakowska EwaI D5,07
30.Mikus MilenaII A5,07
31.Golonka DariaII B5,07
32.Wojdan KatarzynaII D5,07
33.Kozłowski JakubIII B5,06
34.Pliszka WiktoriaIII C5,06
35.Porębska NataliaI D5,00
36.Switek WiktoriaII A5,00
37.Paluch KarolinaII C5,00
38.Papaj SebastianIII A5,00

 

Najwyższą średnią ocen w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 uzyskali:

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Szydłowska JuliaI A5,79
2.Wójcik KrzysztofII A5,64
3.Switek AmeliaII B5,57
4.Wilk JuliaII B5,57
5.Łygan NataliaII B5,50
6.Wójtowicz OlgaII D5,43
7.Kurzeja JoannaII D5,36
8.Panek PatrycjaII D5,21
9.Polak WiktoriaII C5,21
10.Kwiatkowska DominikaII D5,14
11.Zysk KrystianII A5,13
12.Kicińska JuliaII E5,07
13.Macoń AlicjaI A5,07
14.Ossolińska PatrycjaII D5,07
15.Chmielowiec NataliaI D5,00

Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali:

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Bort JuliaIII D6,00
2.Paluch Dominika III D6,00
3.Rajca NataliaIII B6,00
4.Wójcik KrzysztofI A5,93
5.Sulik DominikIII D5,89
6.Łygan NataliaI B5,86
7.Switek AmeliaI B5,79
8.Wilk JuliaI B5,79
9.Jaguś AleksandraIII C5,78
10.Kurzeja JoannaI D5,64
11.Wójtowicz OlgaI D5,64
12.Durma AleksandraIII D5,44
13.Jakubas KatarzynaIII A5,44
14.Małek KarolinaI B5,43
15.Polak WiktoriaI C5,43
16.Ossolińska PatrycjaI D5,43
17.Banaś BogusławII A5,43
18.Kwiatkowska DominikaI D5,36
19.Kubica KatarzynaII A5,36
20.Krupa JuliaIII D5,33
21.Winnicki BartoszII A5,29
22.Górniak KingaIII C5,22
23.Misiak MichałIII A5,22
24.Kicińska JuliaI E5,21
25.Ryńska PaulinaIII C5,17
26.Młodzińska NataliaI A5,14
27.Wojdan KatarzynaI D5,14
28.Grabowska KatarzynaII C5,14
29.Górniak JuliaII A5,14
30.Gołębiowska KatarzynaIII C5,11
31.Żak MichałIII B5,11
32.Panek PatrycjaI D5,07
33.Pawlak AleksandraI E5,07
34.Jurkowski PatrykIII C5,06
35.Mikus MilenaI A5,00
36.Hyla JakubI D5,00
37.Jarkowska NataliaI D5,00
38.Płocharczyk WeronikaI E5,00
39.Kozłowski KamilIII D5,00

Najwyższą średnią ocen w I półroczu roku szkolnego 2015/2016 uzyskali:

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Wójcik KrzysztofI A5,71
2.Bort JuliaIII D5,71
3.Sulik DominikIII D5,71
4.Łygan NataliaI B5,64
5.Switek AmeliaI B5,64
6.Rajca NataliaIII B5,57
7.Wilk JuliaI B5,50
8.Wójtowicz OlgaI D5,50
9.Małek KarolinaI B5,43
10.Kurzeja JoannaI D5,43
11.Paluch DominikaIII D5,43
12.Ossolińska PatrycjaI D5,36
13.Jaguś AleksandraIII C5,36
14.Misiak MichałIII A5,14
15.Paluch KarolinaI C5,07
16.Polak WiktoriaI C5,07
17.Kicińska JuliaI E5,07
18.Kwiatkowska DominikaI D5,00
19.Jakubas KatarzynaIII A5,00
20.Górniak KingaIII C5,00
21.Wojdan KatarzynaI D5,00
22.Kubica KatarzynaII A5,00

Uczniowie z najwyższą frekwencją w I półroczu roku szkolnego 2015/2016

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Frekwencja
1.Balicki AlbertI A100%
2.Hyla TomaszI A100%
3.Drzazga WiktorI A100%
4.Kot HubertI B100%
5.Łygan NataliaI B100%
6.Sadowa KlaudiaI B100%
7.Mikus NataliaI E100%
8.Sudoł WiktoriaIII B100%
9.Michalec PatrycjaIII B100%
10.Durma DawidIII C100%
11.Durma AleksandraIII D100%

Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2014/2015 uzyskali:

 

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Rajca NataliaII B5,93
2.Bort JuliaII D5,93
3.Sojda AleksandraIII E5,82
4.Bobrowska KlaudiaIII B5,72
5.Jaguś AleksandraII C5,71
6.Paluch Dominika II D5,71
7.Sulik DominikII D5,71
8.Kamińska MariaIII E5,67
9.Słopiecka IzabelaIII B5,61
10.Popielska JuliaIII B5,59
11.Nowakowski PawełIII D5,56
12.Misiak MichałII A5,50
13.Ramos ŻanetaIII C5,50
14.Michta KatarzynaIII A5,44
15.Kowalski BartłomiejIII E5,44
16.Banaś BogusławI A5,43
17.Ryńska PaulinaII B5,43
18.Tutak SebastianIII A5,39
19.Kamiński WiktorIII E5,39
20.Roguz MichałIII E5,39
21.Wojdan WeronikaIII E5,39
22.Wojnarowska AgataIII E5,39
23.Gatny JakubIII E5,39
24.Winnicki BartoszI A5,36
25.Jakubas KatarzynaII A
5,36
26.Durma Aleksandra
II D5,36
27.Bednarska KingaIII A5,33
28.Kosowicz MarcinIII A5,33
29.Fiuk AleksandraIII D5,28
30.Kosowicz JuliaIII D5,28
31.Woś WiktorIII E5,28
32.Wróbel KarolinaIII E5,22
33.Górniak JuliaI A5,21
34.Krupa JuliaII D5,21
35.Kozłowski JakubI B5,14
36.Grabowska KatarzynaI C5,14
37.Gołębiowska KatarzynaII C5,14
38.Szymański PiotrIII A5,11
39.Służalski WiktorII C5,07
40.Domoń DominikIII C5,06
41.Żak MichałII B5,00
42.Górniak KingaII C5,00
43.Czechowska PaulinaIII A5,00
44.Jurkowska WeronikaIII A5,00
45.Drzazga PatrycjaIII B5,00
46.Hyla AlicjaIII D5,00

 

Najwyższą średnią ocen w I półroczu roku szkolnego 2014/2015 uzyskali:

 

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Rajca NataliaII B5,64
2.Bort JuliaII D5,57
3.Paluch DominikaII D5,43
4.Sulik DominikII D5,43
5.Bobrowska KlaudiaIII B5,43
6.Kamińska MariaIII E5,43
7.Sojda AleksandraIII E5,38
8.Kowalski BartłomiejIII E5,36
9.Banaś BogusławI A5,29
10.Misiak MichałII A5,29
11.Słopiecka IzabelaIII B5,29
12.Jaguś AleksandraII C5,21
13.Popielska JuliaIII B5,15
14.Jakubas KatarzynaII A5,14
15.Ryńska PaulinaII B5,14
16.Tutak SebastianIII A5,14
17.Roguz MichałIII E5,14
18.Wojdan WeronikaIII E5,14
19.Winnicki BartoszI A5,07
20.Krupa JuliaII D5,07
21.Bednarska KingaIII A5,07
22.Gatny JakubIII E5,07
23.Kamiński WiktorIII E5,07
24.Wojnarowska AgataIII E5,07
25.Nowakowski PawełIII D
5,00
26.Woś Wiktor
III E5,00

Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2013/2014 uzyskali:

 

Lp.
Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1.Mikina FilipIII C5,94
2.Sojda AleksandraII E5,93
3.Bort JuliaI B5,93
4.Rajca NataliaI B5,93
5.Kamińska MariaII E5,79
6.Sulik DominikI D5,79
7.Gawroński PrzemysławIII B5,78
8.Wąż KrzysztofIII E5,78
9.Szpakowska AnnaIII A5,72
10.Chamielec GabrielaIII B5,72
11.Popielska JuliaII B5,71
12.Durma AleksandraI B5,57
13.Krupa JuliaI B5,57
14.Konat JuliaIII C5,56
15.Wojdan WeronikaII E5,50
16.Kowalski BartłomiejII E5,50
17.Roguz MichałII E5,50
18.Jakubas KatarzynaI A5,50
19.Nowakowska AnnaIII C5,50
20.Tutak SebastianII A5,43
21.Bobrowska KlaudiaII B5,43
22.Kamiński WiktorII E5,43
23.Paluch DominikaI D5,43
24.Zientarska PatrycjaIII E5,39
25.Misiak MichałI A5,36
26.Małek PawełIII C5,33
27.Michta KatarzynaII A5,29
28.Nowakowski PawełII D5,29
29.Gatny JakubII E5,29
30.Wojnarowska AgataII E5,29
31.Jaguś AleksandraI D5,29
32.Filak AleksandraIII E5,28
33.Wnuk JustynaIII B5,22
34.Putelbergier PatrykIII D5,22
35.Jaworski ŁukaszIII E5,22
36.Woś WiktorII E5,21
37.Filipowicz WojciechIII C5,17
38.Karbarz MichałIII C5,17
39.Kosowicz MarcinII A5,14
40.Ryńska PaulinaI B5,14
41.Pisula DariaIII E5,11
42.Szymański PiotrII A5,07
43.Bednarska KingaII A5,00
44.Ramos ŻanetaII C5,00
45.Fiuk AleksandraII D5,00
46.Kosowicz JuliaII D5,00
47.Sojda KrzysztofII E5,00
48.Wróbel KarolinaII E5,00
49.Żugaj WeronikaIII E5,00