Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w  I półroczu 2015/2016

 

Lp.
Nauczyciel
Rodzaj zajęć
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
 
1.Adaś AlfredaZajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematykiponiedziałek13.20-14.059E
Koło matematyczneponiedziałek
14.15-15.00
9E
2.Adaś AlicjaZajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiegoponiedziałek7.50-8.35 22E
Koło języka polskiegoponiedziałek14.15-15.00 22E
3.Chmura AnetaZajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizykiponiedziałek
14.15-15.00
34A
Koło fizycznewtorek

środa
13.20-14.05
7.50-8.35
35A
4.Cichoń AnitaKoło języka angielskiego czwartek14.45-15.3019E
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiegoponiedziałek14.15-15.0022E
5.Cichoń GrażynaKoło artystyczneponiedziałek14.15-15.0034A
piątek17.00-17.4534A
6.Czosnek IwonaKoło Europejskieśroda7.10-7.5032E
7. Dalmata-Konwicka MałgorzataZespół artystycznywtorek13.20-14.0519E
8.Dobroch MarzenaKoło języka polskiegoczwartek14.20-15.0526A
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnegoponiedziałek14.20-15.0526A
9.Dudek EmiliaZajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiegoczwartek7.50-8.3531E
10.Gil - Przewoźniak A.Koło chemiczneczwartek15.00-15.2533E
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z chemiiczwartek14.15-15.0033E
11.Grabowska AlinaZajęcia przygotowujące do egzaminuponiedziałek14.15-15.0027A
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjneczwartek9.25-10.2532A
12.Guła HalinaZajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematykiśroda7.50-8.3520A
Koło matematyczneponiedziałek13.20-14.0513A
13.Jabłońska WiolettaKoło geograficzneśroda13.20-14.0531E
Zajęcia przygotowujące do egzaminuśroda14.15-15.0031E
14.Jakubas DorotaKoło języka niemieckiegośroda7.50-8.3517E
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. niemmieckiegoponiedziałek14.15-15.0017E
15.Kalina WiolettaBilard czwartek

piątek
14.15-15.00
14.15-15.00
SG3
16.Kareta WiolettaZajęcia przygotowujące do egzaminuśroda13.20-14.05
14.15-15.00
22A

9E
Koło matematycznewtorek
14.15-15.00

9E
17.Kocur EmiliaZajęcia przygotowujące do egzaminuczwartek14.15-15.009E
Koło języka angielskiegośroda13.20-14.059E
18.Kopacz EwaKoło biologiczneponiedziałek

wtorek

wtorek
14.15-15.00
13.20-14.05
14.15-15.00
30E
19.Kulpa KrzysztofGry i zabawy integracyjneczwartek14.15-15.15SG1
20.Łabuszewska – Gzyl JolantaKoło języka polskiegoponiedziałek13.20-14.0522A
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiegowtorek14.15-15.0022A
21.Mantorska – Skowron UrszulaKoło historyczne wtorek14.15-15.0027A
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z historiiśroda14.15-15.0027A
22.Mikoda DominikaKlub Młodych Przedsiębiorczychponiedziałek14.15-15.0010E
Koło historyczneponiedziałek

czwartek
13.20-14.05
14.15-15.00
24A
23.Mikoda RafałPiłka nożna poniedziałek17.30-19.00SG
24.Młodzińska MirosławaKlub Inicjatyw Uczniowskichponiedziałek14.05-15.3510E
25.Moryto MonikaZajęcia ogólnorozwojowepiątek14.15-15.0032A
Zajęcia korekcyjno– kompensacyjne dla dyslektyków kl. 2poniedziałek7.35-8.35
13.20-14.05
33A
26.Orlicz KingaKoło Polonistyczne piątek14.15-15.0021E
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiegowtorek14.15-15.0021E
27.Ossolińska AnnaKoło języka angielskiegoponiedziałek

środa
14.15-15.00
7.50-8.35
13A/15A
Koło teatralne w j. angielskimpiątek17.00-18.30
co 2 tygodnie
15A
28.Ostręga KatarzynaKoło języka angielskiego poniedziałek14.15-15.0015A
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiegośroda14.15-15.0015A
29.Pazdro StanisławKoło chemiczneponiedziałek13.20-14.0533E
30.Pławska MonikaZajęcia taneczne – ZUMBA wtorek

środa
14.15-15.00
14.15-15.00
SG
31.Podsiadły DorotaZajęcia dydaktyczno- wyrównawce z j. niemieckiegośroda14.15-15.0017E
32.Przybył MagdalenaKoło języka angielskiegopiątek13.20-14.0517E
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiegowtorek14.15-15.0020E
33.Sojda TeresaKoło Programistówśroda14.15-15.0028E
Koło informatyczneśroda15.00-15.4528E
34.Sokołowska MałgorzataZajęcia korekcyjno– kompensacyjne dla dyslektyków kl. 3czwartek14.10-15.1013A
Koło wolontariatuwtorek14.10-15.1013A
35.Stachura JózefaZajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiegowtorek7.50-8.3510E
Klub Przyjaciół Bibliotekiwtorek14.30-15.1510E
36.Stępień PiotrPiłka koszykowa chłopcówponiedziałek16.00-17.30SG
37.Switek AlinaBadmintonponiedziałek

czwartek
13.20-14.05
14.15-15.00
SG
38.Szydłowska KatarzynaZajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematykiponiedziałek13.20-14.0520E
Koło matematyczne
czwartek

7.50-8.35
9E
39.Szydłowski SławomirLekka atletykaponiedziałek

środa

piątek
14.30-16.15
14.30-16.15
14.30-16.15
SG
40.Urban AlicjaZajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla dyslektyków kl. 1poniedziałek13.20-14.05
14.15-15.00
32A
41.Wąż AnnaZajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiegoczwartek7.50-8.3519E
Koło języka polskiegopiątek13.20-14.0519E