Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

 

laureaci 2014

 

XII Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Krzysztof Wąż – laureat

Przemysław Gawroński – finalista
Patryk Putelbergier – finalista

opiekun: Aneta Chmura

 

XI Wojewódzki Konkurs Historyczny

Patryk Putelbergier – laureat

Przemysław Gawroński – finalista
Krzysztof Wąż – finalista
Tomasz Kuś – finalista

opiekun: Urszula Skowron

 

XII Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Filip Mikina – laureat
Wojciech Filipowicz – laureat
Paweł Małek – laureat

opiekun: Teresa Sojda

 

XI Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maria Kamińska – laureat

opiekun: Jolanta Łabuszewska-Gzyl

Gabriela Chamielec – finalista

opiekun: Maria Kinga Orlicz

Laureaci i finaliści innych konkursów międzyszkolnych w roku szkolnym 2013/2014

 

Świętokrzyski Turniej Innowacji i Kreatywności – Kielce, 9 maja 2014

Finaliści:

Patrycja Zientarska – IIIe
Wojciech Filipowicz – IIIc
Krzysztof Wąż – IIIe

opiekun: Halina Guła

 

XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – 4 czerwca 2014

Julia Popielska – II miejsce

opiekun: Alicja Adaś

 

VII Ogólnopolski Konkurs Młody Innowator – Warszawa 2014

Jakub Zyngier – laureat

opiekun: Małgorzata Głocka

 

XXIII Konkurs Matematyczny Kangur 2014

Patryk Jurkowski – wynik bardzo dobry

opiekun: Wioletta Kareta

 

Międzynarodowy Konkurs Pisania Listów – czerwiec 2014

Karolina Wróbel – 2. miejsce w Polsce

opiekunki: Emilia Kocur (j. angielski), Jola Łabuszewska-Gzyl (j. polski)

 

XI Wojewódzki Konkurs Matematyczny „I Ty możesz zostać Pitagorasem”

Patrycja Zientarska – 3. miejsce

opiekun: Halina Guła

Anna Szpakowska – 4. miejsce

opiekun: Alfreda Adaś

 

XV Ogólnopolski Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy Ekonomicznej Pińczów 2014 – Pińczów, 21 marca 2014

7. – Wojciech Filipowicz
11. – Patryk Putelbergier
17. – Filip Mikina

opiekun: Halina Guła

 

XXXVI Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Regionalnej – Kielce – Starachowice, listopad 2013

Justyna Wnuk – laureatka eliminacji wojewódzkich, finalistka eliminacji ogólnopolskich

opiekun: M.K. Orlicz

 

Konkurs „Arystoteles Junior” 2014

Maria Kamińska – II miejsce w kategorii „język angielski”
Paweł Małek – III miejsce w kategorii „język angielski”